Урок №8                                                                                                                                        7 клас
                                                           Епіграф уроку :  Якщо ти вважаєш , що ти можеш
                                                                                        то ти можеш це зробити !!!
                                                                                                                                           Googmen
                                                            
Тема : Узагальнення і систематизація вивченого з теми « Вступ . Різноманітність тварин»
Мета :

Навчальна : узагальнити та систематизувати вивчений матеріал

Розвиваюча : розвивати логічне мислення , пам'ять , уміння аналізувати факти

Виховна : виховувати любов і бережливе ставлення до живих організмів ,   продовжити екологічне і естетичне виховання учнів , виховувати у учнів любов до предмета біології .



Обладнання : Тестові картки
                                                 
                                                           Хід уроку
І. Організаційний етап

ІІ. Мотивація
Якщо ти вважаєш , що ти можеш
 то ти можеш це зробити !!!

ІІІ. Робота з тестовими картками

                                                         Варіант І
І- рівень  ( за кожну правильну відповідь 0,5 бали )

1.Екологія – наука про …:
А)Тварин          Б)Рослин            В)Птахів         Г)Про взаємозв’язки організмів між собою і довкіллям.
2.Енергетичну функцію виконують :
А)Мітохондрії             Б)Ядро            В) Лізосоми          Г) Мембрана
3. Засновник зоології :
А) Арістотель               Б) Ламарк       В) Тревіранус        Г) Левенгук
4. Найменша одиниця класифікації тварин :
А) Царство                   Б) Тип               В) Вид                    Г) Родина
5. Представник кишковопорожнинних :
А)Бодяга                      Б) Актинія            В) П'явка             Г) Амеба
6. Процес відновлення пошкоджених частин тіла :
А)Регенерація              Б) Заживлення            В) Відновлення          Г) Рефлекс

 ІІ – рівень         ( за кожну правильну відповідь 0,5 бали )  

7. Яка тварина зображена на малюнку : 

  
    
А) Актинія                   Б) Коренерот                    В) Аурелія             Г) Гідра

8. Де зображений португальський кораблик :


9.Під якою цифрою зображена жалка клітина :
                                  












10. Під якою цифрою зображено ядро :

                                             

11. Яка з тварин відноситься до Малощитинкових червів :

12. Який вид симетрії у тварин :

А) 1-променева , 2- двобічна       
Б) 1і 2 променеві      
В) 1і 2 двобічна
Г) 1- двобічна ,  2- променева
1                         2








ІІІ – рівень  ( за кожну правильну відповідь 0,5 балів )

13. Поєднати тканину тварин з місцем розташування :
 А) Епітеліальна                                       
 Б)  М'язова
 В)  Сполучна
1) складаються кістки, хрящі, сухожилля, зв’язки, кров
2) вкривають організм ззовні, вистилають зсередини різні порожнини, утворюють залози.                      
3) входить до складу стінок судин і органів

14. Поєднати :


1.Тварина     
2.Гриби                                                                                                                     3.Рослина

IV- рівень ( за правильну відповідь 1,5 бали )

15. Описати позитивне значення тварин для людини і природи .

16. Чому система органів дихання в собаки та кішки подібні більше, ніж у дельфіна та акули? Із чим це пов’язано?




0 коммент.:

Загальна кількість переглядів сторінки

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru
На платформі Blogger.

Архів ↓