Урок №8 7 клас
Епіграф
уроку : Якщо ти вважаєш , що ти
можеш
то ти можеш це зробити !!!
Тема : Узагальнення і
систематизація вивченого з теми « Вступ . Різноманітність
тварин»
Мета :
Навчальна : узагальнити та систематизувати вивчений матеріал
Розвиваюча : розвивати логічне мислення , пам'ять , уміння аналізувати факти
Виховна : виховувати любов і бережливе ставлення до живих організмів , продовжити екологічне і естетичне виховання учнів , виховувати у учнів любов до предмета біології .
Обладнання : Тестові картки
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Мотивація
Якщо ти вважаєш , що ти можеш
то ти
можеш це зробити !!!
ІІІ. Робота з тестовими
картками
Варіант І
І- рівень ( за кожну правильну
відповідь 0,5 бали )
1.Екологія – наука про …:
А)Тварин Б)Рослин В)Птахів Г)Про взаємозв’язки організмів між
собою і довкіллям.
2.Енергетичну функцію виконують :
А)Мітохондрії Б)Ядро В) Лізосоми Г) Мембрана
3. Засновник зоології :
А) Арістотель Б) Ламарк В) Тревіранус Г) Левенгук
4. Найменша одиниця класифікації тварин :
А) Царство Б) Тип В) Вид Г) Родина
5. Представник кишковопорожнинних :
А)Бодяга Б) Актинія В) П'явка Г) Амеба
6. Процес відновлення пошкоджених частин тіла :
А)Регенерація Б) Заживлення В) Відновлення Г) Рефлекс
ІІ – рівень ( за кожну правильну відповідь 0,5
бали )
7. Яка тварина зображена на малюнку :
А) Актинія Б) Коренерот В) Аурелія Г) Гідра
8. Де зображений португальський кораблик :
9.Під якою цифрою зображена жалка клітина :
10. Під
якою цифрою зображено ядро :
11. Яка
з тварин відноситься до Малощитинкових червів :
12. Який
вид симетрії у тварин :
А) 1-променева , 2- двобічна
Б) 1і 2 променеві
В) 1і 2 двобічна
Г) 1- двобічна ,
2- променева
1
2
ІІІ –
рівень ( за кожну правильну відповідь
0,5 балів )
13. Поєднати тканину тварин з місцем розташування
:
А) Епітеліальна
Б)
М'язова
В)
Сполучна
1) складаються кістки, хрящі, сухожилля, зв’язки, кров
2) вкривають організм ззовні, вистилають зсередини різні
порожнини, утворюють залози.
3) входить до складу
стінок судин і органів
14. Поєднати :
1.Тварина
2.Гриби 3.Рослина
IV-
рівень ( за правильну відповідь 1,5 бали
)
15. Описати позитивне значення тварин для людини і природи
.
16. Чому система органів дихання в собаки та кішки
подібні більше, ніж у дельфіна та акули?
Із чим це пов’язано?
Ярлыки:
Конспекти 7 клас
Загальна кількість переглядів сторінки
Навігація ↓
- Вікторини (2)
- Земноводні (4)
- Календарне планування (6)
- Конспекти 6 клас (28)
- Конспекти 7 клас (18)
- Конспекти 8 клас (14)
- Міні-проекти (5)
- Плазуни (1)
- Презентації (5)
- Ссавці (11)
- Цікава біологія (2)
На платформі Blogger.
0 коммент.:
Дописати коментар